CAB3R5M12DM4 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 2
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 126
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 383A (Tc) 980W (Tc) Montáž na šasi
CAB3R5M12DM4
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB3R5M12DM4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB3R5M12DM4
Popis
SIC MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,6mOhm při 311A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 81mA
Balení
Krabice
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1044nC při 15V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
29000pF při 800V
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Výkon - max
980W (Tc)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
383A (Tc)