CAB320M17XM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB320M17XM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB320M17XM3
Popis
SIC 1700V 320A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1700V (1,7kV) 320A (Tc) Montáž na šasi
Kategorie
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700V (1,7kV)
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
320A (Tc)