CAB016M12FM3T
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB016M12FM3T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB016M12FM3T
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 78A MODULE
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 78A (Tj) Montáž na šasi Modul
Modely EDA/CAD
CAB016M12FM3T Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
21,3mOhm při 80A, 15V
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 23mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
236nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6600pF při 800V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
78A (Tj)