CAB011M12FM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB011M12FM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB011M12FM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 105A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 105A Montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CAB011M12FM3 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
14mOhm při 100A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 35mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
324nC při 15V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
10300pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
105A