C6D50065H
Číslo produktu DigiKey
1697-C6D50065H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C6D50065H
Popis
DIODE SIL CARB 650V 136A TO2472
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 136A Průchozí otvor TO-247-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C6D50065H Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 650 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
2819pF při 0V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
136A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 20 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)