C3M0060065J
Číslo produktu DigiKey
1697-C3M0060065J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3M0060065J
Popis
SICFET N-CH 650V 36A TO263-7
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 36A (Tc) 136W (Tc) Montáž na povrch TO-263-7
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C3M0060065J Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
46 nC @ 15 V
Řada
Vgs (max)
+15V, -4V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1020 pF @ 600 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
136W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
79mOhm při 13,2A, 15V