C3M0015065D
Číslo produktu DigiKey
1697-C3M0015065D-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C3M0015065D
Popis
SICFET N-CH 650V 120A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 120A (Tc) 416W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C3M0015065D Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 15,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
188 nC @ 15 V
Řada
Vgs (max)
+15V, -4V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5011 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
416W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
21mOhm při 55,8A, 15V