281-3212-ND
281-3212-ND
Číslo produktu DigiKey
281-3212-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Popis
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6 Polohová svorkovnice Zástrčka, Samičí zásuvky 0,150" (3,81mm) 180° Pro volné zavěšení (inline)
Kategorie
Proud UL
10 A
Výrobce
Weidmüller
Napětí - UL
300 V
Řada
Velikost vodiče nebo rozsah - AWG
16-28AWG
Balení
Hromadné balení
Průřez vodiče nebo rozsah - mm²
0,2-1,5mm²
Stav součásti
Aktivní
Barva
Černá
Typ
Zástrčka, Samičí zásuvky
Provozní teplota
-50°C ~ 120°C
Počet pozic
6
Spojovací povrch kontaktu
Cín
Kodéry - průmysl
6
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Počet úrovní
1
Ochrana proti vniknutí
IP20
Rozteč
0,150" (3,81mm)
Velikost šroubu
M2
Vstup kabelu do svorkovnice
180°
Točivý moment - šroub
0,2-0,25Nm (1,7-2,2lb-in)
Provedení koncovky
Šroubový upínací třmen (napínací dvojitá matice)
Délka obnaženého vodiče
7mm
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Materiál kontaktu
Měděná slitina
Proud IEC
17,5A
Materiál tělesa
Polyamid (PA), Nylonový, Vyplněný sklem
Napětí - IEC
320 V
Výška izolace
0,437" (11,10mm)