WNSC2D1012006Q není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
onsemi
Skladem : 9 401
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Skladem : 910
Katalogový list
Skladem : 998
Dioda 1200 V 10A Průchozí otvor TO-220AC
TO-220-2
WNSC2D1012006Q
Číslo produktu DigiKey
1740-WNSC2D1012006Q-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WNSC2D1012006Q
Popis
DIODE SIL CARB 1200V 10A TO220AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
481pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.6 V @ 10 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)