CRG0805F2M2
Číslo produktu DigiKey
CRG0805F2M2-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRG0805F2M2
Popis
RES SMD 2.2M OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRG0805F2M2 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)