WLBD2012HCU310TH
Číslo produktu DigiKey
1292-WLBD2012HCU310THTR-ND - Páska a cívka (TR)
1292-WLBD2012HCU310THCT-ND - Řezaná páska (CT)
1292-WLBD2012HCU310THDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLBD2012HCU310TH
Popis
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
31 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 6A 15mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Výrobce
Walsin Technology Corporation
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
15mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Impedance při kmitočtu
31 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)