DC0802548M2B-2T0
Číslo produktu DigiKey
345-DC0802548M2B-2T0-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DC0802548M2B-2T0
Popis
FAN 80X25MM 48VDC
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Ventilátor Trubkový axiální 48VDC Čtyřhran - 80mm D x 80mm V Koule 69,9CFM (1,96m³/min) 2 vodiče
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana uzamčeného rotoru
Mfr
Šum
44,0dB(A)
Balení
Hromadné balení
Výkon (W)
12 W
Stav součásti
Aktivní
OT/MIN
Jmenovité napětí
Koncovka
2 vodiče
Velikost / rozměry
Čtyřhran - 80mm D x 80mm V
Provozní teplota
14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Šírka
25,40mm
Schvalovací agentura
CE, cURus
Průtok vzduchu
69,9CFM (1,96m³/min)
Jmenovitý proud (A)
0,250A
Statický tlak
0,260" H2O (64,8Pa)
Materiál - rám
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Typ ložiska
Koule
Materiál - nůž
Typ ventilátoru
Životnost při teplotě
70000h při 40°C