1092D1-12V
Číslo produktu DigiKey
1092D1-12V-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1092D1-12V
Popis
LED PNL IND RED DIFF WIRE LEADS
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená Rozptýlený 12V 25mA Vodiče - 4,6" (116,84mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
1092D1-12V Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
DC
Napětí
12V
Řada
Proud
25mA
Rozměry výřezu v panelu
0,50" (12,70mm)
Barva světla
Červená
Jmenovitá svítivost v mcd
13000mcd
Barva čočky
Červená
Provedení koncovky
Vodiče - 4,6" (116,84mm)