T52E5476M035C0055
Číslo produktu DigiKey
718-2221-2-ND - Páska a cívka (TR)
718-2221-1-ND - Řezaná páska (CT)
718-2221-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T52E5476M035C0055
Popis
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
73 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 55mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T52E5476M035C0055 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
55mOhm při 100kHz
Výrobce
Vishay
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Kapacita
47 µF
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)
Jmenovité napětí
35 V