PAC500002200FAC000
Číslo produktu DigiKey
749-PAC500002200FAC000CT-ND - Řezaná páska (CT)
749-PAC500002200FAC000TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAC500002200FAC000
Popis
RES 220 OHM 5W 1% AXIAL
Podrobný popis
220 Ohms ±1% 5W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Velikost / rozměry
0,295" prům. x 1,024" D (7,50mm x 26,00mm)