PAC500001001FAC000
PAC500001001FAC000
Číslo produktu DigiKey
749-PAC500001001FAC000CT-ND - Řezaná páska (CT)
749-PAC500001001FAC000TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAC500001001FAC000
Popis
RES 1K OHM 5W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms ±1% 5W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAC500001001FAC000 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,295" prům. x 1,024" D (7,50mm x 26,00mm)