PAC300003601FAC000
Číslo produktu DigiKey
749-PAC300003601FAC000CT-ND - Řezaná páska (CT)
749-PAC300003601FAC000TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAC300003601FAC000
Popis
RES 3.6K OHM 3W 1% AXIAL
Podrobný popis
3.6 kOhms ±1% 3W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Velikost / rozměry
0,217" prům. x 0,650" D (5,50mm x 16,50mm)