PAC300001201FAC000
Číslo produktu DigiKey
749-PAC300001201FAC000CT-ND - Řezaná páska (CT)
749-PAC300001201FAC000TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAC300001201FAC000
Popis
RES 1.2K OHM 3W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 kOhms ±1% 3W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,217" prům. x 0,650" D (5,50mm x 16,50mm)