PAC100005000FA1000
Číslo produktu DigiKey
749-PAC100005000FA1000CT-ND - Řezaná páska (CT)
749-PAC100005000FA1000TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAC100005000FA1000
Popis
RES 500 OHM 1W 1% AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 Ohms ±1% 1W Rezistor s vývody do otvorů Axiální Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka Drátový (navíjený)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAC100005000FA1000 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Samozhášivý nátěr, Odolávající impulzům, Pojistka
Řada
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Tolerance
Velikost / rozměry
0,169" prům. x 0,433" D (4,30mm x 11,00mm)