MMB02070C1004FB200
Číslo produktu DigiKey
MMB-1.0MBTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMB-1.0MBCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMB-1.0MBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMB02070C1004FB200
Popis
RES SMD 1M OHM 1% 1W 0207
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 MOhms ±1% 1W Čipový odpor MELF, 0207 Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMB02070C1004FB200 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
MELF, 0207
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Tolerance
Velikost / rozměry
0,087" prům. x 0,228" D (2,20mm x 5,80mm)