MMA0204MC1004FB300
Číslo produktu DigiKey
MMA-1.0MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMA-1.0MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMA-1.0MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMA0204MC1004FB300
Popis
RES SMD 1M OHM 1% 0.4W MELF
Podrobný popis
1 MOhms ±1% 0,4W, 2/5W Čipový odpor MELF, 0204 Vysokonapěťový Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
MMA0204MC1004FB300 Modely
Vlastnosti
Vysokonapěťový
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,055" prům. x 0,142" D (1,40mm x 3,60mm)