MMA02040C2204FB300
Číslo produktu DigiKey
MMA-2.20MATR-ND - Páska a cívka (TR)
MMA-2.20MACT-ND - Řezaná páska (CT)
MMA-2.20MADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMA02040C2204FB300
Popis
RES SMD 2.2M OHM 1% 0.4W 0204
Podrobný popis
2.2 MOhms ±1% 0,4W, 2/5W Čipový odpor MELF, 0204 Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Modely EDA/CAD
MMA02040C2204FB300 Modely
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,055" prům. x 0,142" D (1,40mm x 3,60mm)