MMA02040C1009FB300
Číslo produktu DigiKey
MMA-10ATR-ND - Páska a cívka (TR)
MMA-10ACT-ND - Řezaná páska (CT)
MMA-10ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMA02040C1009FB300
Popis
RES SMD 10 OHM 1% 0.4W 0204
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±1% 0,4W, 2/5W Čipový odpor MELF, 0204 Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200 Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MMA02040C1009FB300 Modely
Kategorie
Složení
Mfr
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200
Řada
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
MELF, 0204
Odpor
Dodávaná velikost pouzdra
Tolerance
Velikost / rozměry
0,055" prům. x 0,142" D (1,40mm x 3,60mm)