MCT06030C1004FP500
Číslo produktu DigiKey
MCT0603-1.00M-CFTR-ND - Páska a cívka (TR)
MCT0603-1.00M-CFCT-ND - Řezaná páska (CT)
MCT0603-1.00M-CFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCT06030C1004FP500
Popis
RES 1M OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 MOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Ochrana proti sulfitaci Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MCT06030C1004FP500 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci
Mfr
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)