VJ1206A4R7CXBCW1BC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Katalogový list
Upgrade
Katalogový list
4.7 pF ±0,25pF 100V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)
VJ1206A4R7CXBCW1BC
Číslo produktu DigiKey
VJ1206A4R7CXBCW1BC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ1206A4R7CXBCW1BC
Popis
CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
VJ1206A4R7CXBCW1BC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)