VJ1206A4R7CXAMC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Katalogový list
Upgrade
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
Direct
KEMET
4.7 pF ±0,25pF 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)
VJ1206A4R7CXAMC
Číslo produktu DigiKey
VJ1206A4R7CXAMC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ1206A4R7CXAMC
Popis
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
VJ1206A4R7CXAMC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,067" (1,70mm)