VJ0805Y102KXAAC
Číslo produktu DigiKey
720-2022-2-ND - Páska a cívka (TR)
720-2022-1-ND - Řezaná páska (CT)
720-2022-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ0805Y102KXAAC
Popis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±10% 50V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
VJ0805Y102KXAAC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±10%
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)