GA0603Y104JBAAR31G je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Vitramon
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Vitramon
Skladem : 11 782
Katalogový list
0.1 µF ±5% 50V Keramický kondenzátor X7R 0603 (1608 metrický)
GA0603Y104JBAAR31G
Číslo produktu DigiKey
GA0603Y104JBAAR31G-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GA0603Y104JBAAR31G
Popis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
GA0603Y104JBAAR31G Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Kapacita
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovité napětí
Tloušťka (max)
0,038" (0,97mm)