593D476X9010B2TE3
Číslo produktu DigiKey
718-593D476X9010B2TE3TR-ND - Páska a cívka (TR)
718-593D476X9010B2TE3CT-ND - Řezaná páska (CT)
718-593D476X9010B2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
593D476X9010B2TE3
Popis
CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 10 V 1411 (3528 metrický) 600mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
593D476X9010B2TE3 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
600mOhm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1411 (3528 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,138" D x 0,110" Š (3,50mm x 2,80mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
B
Jmenovité napětí
10 V