SUM110P04-05-E3
Číslo produktu DigiKey
SUM110P04-05-E3TR-ND - Páska a cívka (TR)
SUM110P04-05-E3CT-ND - Řezaná páska (CT)
SUM110P04-05-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SUM110P04-05-E3
Popis
MOSFET P-CH 40V 110A TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
30 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 40 V 110A (Tc) 15W (Ta), 375W (Tc) Montáž na povrch TO-263 (D2PAK)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SUM110P04-05-E3 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
280 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
11300 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
15W (Ta), 375W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263 (D2PAK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
5mOhm při 20A, 10V