SUD19P06-60L-E3
Číslo produktu DigiKey
SUD19P06-60L-E3TR-ND - Páska a cívka (TR)
SUD19P06-60L-E3CT-ND - Řezaná páska (CT)
SUD19P06-60L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SUD19P06-60L-E3
Popis
MOSFET P-CH 60V 19A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
63 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 60 V 19A (Tc) 2,7W (Ta), 46W (Tc) Montáž na povrch TO-252AA
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SUD19P06-60L-E3 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
40 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1710 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
2,7W (Ta), 46W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
60mOhm při 10A, 10V