SIZ300DT-T1-GE3 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Vishay Siliconix
Skladem : 5 300
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 21
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 2 210
Pole MOSFET 30V 11A, 28A 16,7W, 31W Montáž na povrch 8-PowerPair®
SIZ300DT-T1-GE3
Číslo produktu DigiKey
SIZ300DT-T1-GE3TR-ND - Páska a cívka (TR)
SIZ300DT-T1-GE3CT-ND - Řezaná páska (CT)
SIZ300DT-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIZ300DT-T1-GE3
Popis
MOSFET 2N-CH 30V 11A 8POWERPAIR
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
SIZ300DT-T1-GE3 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
24mOhm při 9,8A, 10V
Výrobce
Vishay Siliconix
Vgs(th) (max) při Id
2,4V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
12nC při 10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
400pF při 15V
Stav součásti
Zastaralé
Výkon - max
16,7W, 31W
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Pouzdro
8-PowerWDFN
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PowerPair®
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
11A, 28A