SISD5300DN-T1-GE3
Číslo produktu DigiKey
742-SISD5300DN-T1-GE3TR-ND - Páska a cívka (TR)
742-SISD5300DN-T1-GE3CT-ND - Řezaná páska (CT)
742-SISD5300DN-T1-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SISD5300DN-T1-GE3
Popis
N-CHANNEL 30 V (D-S) MOSFET POWE
Standardní dodací lhůta výrobce
55 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 62A (Ta), 198A (Tc) 5,4W (Ta), 57W (Tc) Montáž na povrch PowerPAK® 1212-F
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
0,87mOhm při 15A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
36.2 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
+16V, -12V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5030 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
5,4W (Ta), 57W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerPAK® 1212-F
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V