T73YE203KT20
Číslo produktu DigiKey
T73YE-20K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T73YE203KT20
Popis
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 kOhms 0,5W, 1/2W PC vývody Průchozí otvor Trimrový potenciometr Cermet 1.0 Otočka Horní seřízení
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Výrobce
Vishay Sfernice
Počet závitů
1.0
Řada
Způsob nastavení
Horní seřízení
Balení
Trubice
Odporový materiál
Cermet
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Odpor
20 kOhms
Provedení koncovky
PC vývody
Výkon (W)
0,5W, 1/2W
Velikost / rozměry
Obdélníkový - 0,276" x 0,260" čelo (7,00mm x 6,60mm)
Tolerance
±10%