RH5010R00FS03
Číslo produktu DigiKey
716-RH5010R00FS03-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RH5010R00FS03
Popis
SFERNICE FIXED RESISTORS
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±1% 50W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±50ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 200°C
Řada
Vlastnosti
Odolný proti vlhkosti
Balení
Sáček
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
1,969" D x 1,157" Š (50,00mm x 29,40mm)
Odpor
10 Ohms
Výška při usazení (max)
0,591" (15,00mm)
Tolerance
±1%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
50W