RCH50S10000JS06
RCH50S10000JS06
RCH50S10000JS06
Číslo produktu DigiKey
RCHB-1.0K-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RCH50S10000JS06
Popis
RES CHAS MNT 1K OHM 5% 50W
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms ±5% 50W Silná fólie Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RCH50S10000JS06 Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Vlastnosti
Bezindukční
Balení
Hromadné balení
Typ potahu a tělesa
Oxid hlinitý
Stav součásti
Aktivní
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Odpor
1 kOhms
Velikost / rozměry
1,882" D x 1,157" Š (47,80mm x 29,40mm)
Tolerance
±5%
Výška při usazení (max)
0,602" (15,30mm)
Výkon (W)
50W