HRHAFN2000KB
Číslo produktu DigiKey
716-HRHAFN2000KB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HRHAFN2000KB
Popis
HRHA FN 200U 10% BO12
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms ±10% 90W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C
Velikost / rozměry
2,756" D x 2,362" Š (70,00mm x 60,00mm)
Výška při usazení (max)
0,646" (16,40mm)
Odpor
200 Ohms
Provedení přívodů
Rychlé spojení, 0,250" (6,35mm)
Tolerance
±10%
Výkon (W)
90W