HRHAFN1000KB
Číslo produktu DigiKey
716-HRHAFN1000KB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HRHAFN1000KB
Popis
HRHA FN 100U 10% BO12
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 Ohms ±10% 90W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
2,756" D x 2,362" Š (70,00mm x 60,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,646" (16,40mm)
Odpor
100 Ohms
Provedení přívodů
Rychlé spojení, 0,250" (6,35mm)
Tolerance
±10%
Pouzdro
Skříň
Výkon (W)
90W