D2TO035C10R00JRE3
Číslo produktu DigiKey
716-D2TO035C10R00JRE3TR-ND - Páska a cívka (TR)
716-D2TO035C10R00JRE3CT-ND - Řezaná páska (CT)
716-D2TO035C10R00JRE3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D2TO035C10R00JRE3
Popis
RES SMD 10 OHM 5% 35W TO263
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±5% 35W Čipový odpor TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti, Bezindukční Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D2TO035C10R00JRE3 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti, Bezindukční
Mfr
Teplotní koeficient
±150ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,398" D x 0,346" Š (10,10mm x 8,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)