CH0402-500RGFPT
Číslo produktu DigiKey
716-1158-2-ND - Páska a cívka (TR)
716-1158-1-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CH0402-500RGFPT
Popis
RES 500 OHM 2% 1/20W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
500 Ohms ±2% 0,3W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) RF, Vysokofrekvenční Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CH0402-500RGFPT Modely
Kategorie
Vlastnosti
RF, Vysokofrekvenční
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,024" Š (1,00mm x 0,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,025" (0,63mm)