TSTS7100
Číslo produktu DigiKey
TSTS7100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSTS7100
Popis
EMITTER IR 950NM 250MA TO18
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Infračervený (IR) Emitor 950nm 1,3V 250mA 10mW/sr při 100mA 10° TO-18-2 kovová nádoba
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TSTS7100 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,3V
Výrobce
Vishay Semiconductor Opto Division
Sledovací úhel
10°
Balení
Hromadné balení
Orientace
Pohled shora
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
100°C (TJ)
Typ
Infračervený (IR)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Stejnosměrný proud v propustném směru (If) (Max)
250mA
Pouzdro
TO-18-2 kovová nádoba
Intenzita vyzařování (Ie) min při If
10mW/sr při 100mA