T55V226M035C0070
Číslo produktu DigiKey
3581-T55V226M035C0070TR-ND - Páska a cívka (TR)
3581-T55V226M035C0070CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T55V226M035C0070
Popis
CAP TANT POLY 22UF 35V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 70mOhm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
70mOhm při 100kHz
Výrobce
Vishay Polytech
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
22 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
V
Jmenovité napětí
35 V