T55D475M063C0100
Číslo produktu DigiKey
3581-T55D475M063C0100TR-ND - Páska a cívka (TR)
3581-T55D475M063C0100CT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T55D475M063C0100
Popis
CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 63 V 2917 (7343 metrický) 100mOhm při 100kHz
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm při 100kHz
Výrobce
Vishay Polytech
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
4.7 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
63 V