T51V227M2R5C0040
Číslo produktu DigiKey
3581-T51V227M2R5C0040TR-ND - Páska a cívka (TR)
3581-T51V227M2R5C0040CT-ND - Řezaná páska (CT)
3581-T51V227M2R5C0040DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T51V227M2R5C0040
Popis
CAP TANT POLY 220UF 2.5V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 2.5 V 2917 (7343 metrický) 40mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
V
Jmenovité napětí
2.5 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm při 100kHz