T51D685M035C0120
Číslo produktu DigiKey
3581-T51D685M035C0120TR-ND - Páska a cívka (TR)
3581-T51D685M035C0120CT-ND - Řezaná páska (CT)
3581-T51D685M035C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T51D685M035C0120
Popis
CAP TANT POLY 6.8UF 35V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 35 V 2917 (7343 metrický) 120mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
6.8 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
120mOhm při 100kHz