T51D106M025C0120
Číslo produktu DigiKey
3581-T51D106M025C0120TR-ND - Páska a cívka (TR)
3581-T51D106M025C0120CT-ND - Řezaná páska (CT)
3581-T51D106M025C0120DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T51D106M025C0120
Popis
CAP TANT POLY 10UF 25V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
53 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 2917 (7343 metrický) 120mOhm při 100kHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Vishay Polytech
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
25 V
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Automobilový průmysl
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
120mOhm při 100kHz