T51D106M025C0120 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | T51D106M025C0120 |
Popis | CAP TANT POLY 10UF 25V 2917 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 53 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 25 V 2917 (7343 metrický) 120mOhm při 100kHz |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Výrobce Vishay Polytech | Životnost při teplotě 2000h při 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 2917 (7343 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm) |
Kapacita 10 µF | Výška při usazení (max) 0,122" (3,10mm) |
Tolerance ±20% | Kód velikosti výrobce D |
Jmenovité napětí 25 V | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Typ Lisovaný | Vlastnosti Automobilový průmysl |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 120mOhm při 100kHz | Základní číslo produktu |