VS-SF50LA120
Číslo produktu DigiKey
112-VS-SF50LA120-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VS-SF50LA120
Popis
POWER MODULE, LOW SIDE CHOPPER -
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1200 V 38A (Tc) 136W (Tc) Montáž na šasi SOT-227
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,7V při 7,11mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
87 nC @ 15 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+19V, -8V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2317 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
136W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200 V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-227
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
63mOhm při 50A, 15V