VS-15CTQ040-M3 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
SMC Diode Solutions
Skladem : 858
Katalogový list
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 40 V 15A Průchozí otvor TO-220-3
VS-15CTQ040-M3
Číslo produktu DigiKey
VS-15CTQ040-M3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VS-15CTQ040-M3
Popis
DIODE ARR SCHOTT 40V 15A TO2203
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
700 mV @ 15 A
Výrobce
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
800 µA @ 40 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Průchozí otvor
Technologie
Schottky
Pouzdro
TO-220-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A