VGSOT24-G3-18
Číslo produktu DigiKey
112-VGSOT24-G3-18TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-VGSOT24-G3-18CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-VGSOT24-G3-18DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VGSOT24-G3-18
Popis
TVS DIODE 24VWM 46VC SOT233
Podrobný popis
46V Svorka 8,4A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,4A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Kapacita při kmitočtu
65pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V (max.)
Průrazné napětí (min)
27V
Omezovací napětí (max) při Ipp
46V